Новини

Volia- найкращий постачальник телевізійного контенту в Україні

На початку вересня в Одесі відбулась шоста церемонія нагородження престижної української премії Telecom Awards 2021. Цього року компанія Volia отримала перемогу в номінації «Кращий національний постачальник лінійного телеконтенту». При виборі переможця експертна комісія звертала увагу на перелік регіонів поширення, різноманітність і якість контенту, наявність сучасних додаткових функцій, цінову політику, клієнтоорієнтованість тощо. 
 У Volia так прокоментували свою перемогу: «Пріоритетом нашої компанії є і залишається розвиток. Ми й надалі надаватимемо нашим користувачам контент світового рівня на зручних для них гаджетах: Smart TV, мобільних девайсах, комп’ютерах і медіабоксах. Volia пишається своєю співпрацею з міжнародними й українськими виробниками, адже серед них такі відомі студії, як Disney, Universal, Film.ua, Paramount. Наша мета – продовжити розширювати відеотеку й інвестувати в сучасні технології для зручності користування сервісами компанії.
Ми вдячні експертній комісії за оцінку результатів нашої праці і дякуємо нашим користувачам, які зробили свій вибір, – вони мотивують нас щодня ставати кращими».