Новини

Чи дійсно ти готовий до пошуку роботи?

Перед початком такого відповідально етапу в своєму житті дуже важливо зайнятись самоаналізом, зрозуміти свої бажання та об'єктивно оцінити всі свої вміння. Ми підготували декілька запитань, які можете поставити собі, щоб зрозуміти, чи дійсно  ви готові будувати успішну кар'єру.
  • Чим я буду займатися через 5 років, на якій посаді я себе бачу? Важливо виставляти чіткий інтервал часу, таке формулювання як "декілька років" тільки стане вам на заваді. Необхідно встановлювати чіткі часові рамки.
  • Чи готовий  я присвячувати багато часу роботі?  Звичайно все залежить від роботодавця та вакансії, яку ви розглядаєте. Якщо у вас є багато вільного часу, краще підійде робочий день від 8 год. та більше. В протилежному випадку краще переглядати вакансії з гнучкий графіком та можливістю працювати в різні часові проміжки.
  • Як я буду відчувати себе в новому колективі? Багато чого залежить від корпоративної культури та цінностей Компанії. В більшості випадків роботодавець розміщує цю інформації в описі вакансії.