Новини

Літні спортивні події разом із об'єднаною командою Volia та Datagroup

17 липня, наша об’єднана команда «Воля» і «Датагруп» взяла участь у благодійному забігу Kind Family Run Біжимо на «Дачу». Спортивне свято розпочалась з веселої розминки усіх спортсменів, радісних посмішок та в хорошому настрої. Всього в забігу взяло участь 25 наших співробітників, які долали дистанції у 10 км, 5 км та 2 км мальовничими алеями Київського ВДНГ. Всі учасники забігу успішно фінішували з гарними результатами та з бадьорим бойовим духом.
Особливою гордістю для нас стала участь у заході маленьких спортсменів Марії та Кирила – дітей співробітників нашої компанії, які бігли дитячу дистанцію у 500 м. Адже вкрай важливо прививати любов до спорту і активного способу життя змалечку, виховуючи здорову, спортивну націю і своїм прикладом запалювати вогонь у серцях інших людей!

17-18 липня, відбувся KYIVMAN 410 – змагання з екстремального триатлону, на якому протягом двох днів кожен спортсмен пройшов надскладну дистанцію – проплив 8 км на о.Круглик (Київська область), проїхав 350 км на велосипеді до Жашкова (Черкаська область) і назад, після чого пробіг дистанцію, яка перевищує марафонську – цілих 52 км! Це надзвичайне змагання для спортсменів з по-справжньому залізними м’язами.
Ми надзвичайно пишаємося, що наша команда не просто взяла участь у такому надскладному змаганні, а й посіла третє почесне місце!!! Це фантастичний результат, який під силу лише справжнім професіоналам.